4-6 mil.Kč

Lokalita
Ulice
Foto
Popis
Kladno
Výhybka
FotoRodinný dům po rekonstrukci, Kladno - Výhybka. Nabízíme k prodeji podsklepený řadový rodinný dům po celkové rekonstrukci v žádané lokalitě, Kladno - Kročehlavy, ul. Josefa Čapka (Výhybka) s celkovým pozemkem 317m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Rodinný dům prošel celkovou rekonstrukcí - nová el., voda i odpady v plastu, nové veškeré rozvody, nová plynová přípojka, štuky, podlahy, kuchyňská linka, koupelna, plastová okna, atd. Dům je dispozičně řešen: v přízemí rodinného domu se nachází centrální chodba ze které se jde do obývacího pokoje a také to kuchyně, WC a vstup do sklepa. V 1NP: jsou dvě ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, šatna. Dále k dispozice je prostorná půda, kterou lze využít jako odkládací prostor. Topení je ústřední plynové, městská voda i kanalizace. Dvůr je nově vydlážděný a zasazená nová tráva. Další informace v realitní kanceláři. V místě veškerá občanská vybavenost, výborné spojení do Prahy. Energetický štítek zatím nebyl dodán, proto uvádíme nejhorší náročnost budovy, při dodání bude upraveno. Cena 5.690.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře, hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetická náročnost budovy:Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Kladno

Švermov

Foto

Prodej domu, Kladno - Švermov. Nabízíme k prodeji rodinný dům ve starší zástavbě rodinných domů, Kladno - Švermov - část Hnidousy s celkovým pozemkem 650m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům je dispozičně řešen jako 7+1 a to: v přízemí - vstupní chodba, koupelna s rohovou vanou, technická místnost, kuchyň (kuchyňská linka není v ceně), obývací pokoj a ložnice. V 1NP. jsou další tři pokoje + jeden menší, využitelný např. jako šatna. Dům prošel rekonstrukcí. Topení je řešeno plynovým kotlem, městská voda, kanalizace. K domu náleží zahrada o rozloze cca 350m2, na které je bazén. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Cena 4.900.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetický štítek zatím nedodán, proto uvádíme třídu - G.
Kladno
Školská
FotoProdej RD po rekonstrukci, Kladno - Kročehlavy. Nabízíme k prodeji rodinný dům po celkové rekonstrukci, Kladno - Kročehlavy, ul. Školská s celkovým pozemkem 422m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - nově zatepleno (bez fasády, jen perlinka), nová el., voda i odpady v plastu, nové ústřední topení, kuchyňská linka, koupelna, atd. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk a to: v přízemí se nachází kuchyňská linka propojena s obývacím pokojem, 2 ložnice, koupelna s vanou a zvlášť WC. V 1NP se nachází jeden pokoj a půda - možnost půdní vestavby o další pokoj. Topení je na el. kotel (plyn vede podél pozemku), městská voda i kanalizace. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Cena 4.300.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi zdarma vyřídíme. Energetický průkaz náročnosti budovy nebyl zatím dodán, proto uvádíme: Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Lány

FotoProdej samostatně stojícího RD po rek., Lány. Nabízíme k prodeji samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům v klidné a žádané lokalitě v obci Lány s celkovým pozemkem 664m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk a prošel rekonstrukcí - plastová okna, voda i odpady v plastu, nová koupelna, nová kuchyňská linka, částečně nová el. Podlahy dlažba a koberce. Topení je řešeno s krb. kamny s výměníkem a nebo el. kotel, plyn na hraně pozemku, městská voda, kanalizace. Na pozemku se nachází prostorná garáž + kůlna. Jedná se o klidnou lokalitu v zástavbě starších rodinných domů. Vhodné pro rodinu s dětmi, veškerá občanská vybavenost v místě, dobré spojení do Prahy. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Cena 4.990.000,- včetně poplatků RK. energetická náročnost budovy: Třída G - mimořádně nehospodárná.