2-4 mil.KčLokalita
Ulice
Foto
Popis
Dřetovice

FotoProdej RD na polosamotě, Dřetovice u Kladna. Nabízíme samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům na polosamotě v katastrální území Dřetovice (pošta Stehelčeves) s celkovým pozemkem 1.445m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 a provádí se postupná rekonstrukce - již nová el., voda i odpady v plastu, nové ústřední topení, částečně nová střecha, nová koupelna s vanou - již i příprava na sprchový kout, nová kuchyňská linka, částečná fasáda, atd. Topení je řešeno el. kotel, voda vlastní - studna 48m hluboká, odpady - septik. Na pozemku se nachází garáž s dílnou - možnost podnikatelských záměrů - dílna, autoservis, atd. Krásná udržovaná zahrada s venkovním posezením a altánkem. Veškerá občanská vybavenost v Brandýsku cca 2km. Cena 3.430.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Kladno
Šulcova
FotoProdej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy. Nabízíme k prodeji částečně podsklepený, prázdný rodinný dům v žádané lokalitě, Kladno - Kročehlavy, ul. Šulcova s celkovým pozemek 306m2 včetně garáží s vjezdem do dvora. Dům má 4 místnosti a je určen a připraven k rekonstrukci dle vašich představ - nemovitost je vyklizena. Veškeré inženýrské sítě na pozemku. K nemovitosti náleží 3 garáže. Jedná se o klidnou lokalitu ve starší zástavbě rodinných domů, veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Cena 2.790.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře, při rychlém jednání dohoda možná.
Koleč

FotoProdej rodinného domu v Kolči. Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Koleč (okr. Kladno) o velikosti 3+kk s terasou, garáží a se zahradou s celkovým pozemkem 540m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům má obytnou plochu cca 70m2 + terasa. Dům má euro okna, el. v mědi, jinak v původním ale velmi zachovalém stavu s možností se ihned nastěhovat bez dalších zásadních investic. Dům je celý podsklepený, kde se nacházejí dílny, kůlny a technická místnost s kotelnou. Topení je ústřední, plynový kotel, ale možnost také na el. a na tuhá paliva, v kotelně jsou 3 různé kotle, městská voda, kanalizace. K domu patří zahrada, která je hůře přístupná (možnost vchodu z ulice) o velikosti 364m2 s krásným výhledem do krajiny. V místě je veškerá občanská vybavenost v místě, Kladenské MHD i autobus do Prahy, škola, pošta, restaurace, atd. Nájezd na dálnici R7 10min. autem. Doporučujeme prohlídku. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná Cena 2.270.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře.