Kladno a okolí


Kladno
Prodej rodinného domu, Kladno - Bresson. Nabízíme samostatně stojící rodinný dům se dvěma čísly popisnými v žádané lokalitě, Kladno – Rozdělov ( Bresson), ulice Ant. Škváry. Obě půlky rodinného domu mají samostatný vjezd. Rodinný dům je rozdělen na pravou a levou půlku. Pravá půlka rodinného domu je téměř po celkové vnitřní rekonstrukci a jsou zde 4 bytové jednotky. V suterénu se nachází bytová jednotka o velikosti 2+ 1, v prvním nadzemním podlaží jsou 3 malometrážní byty o velikosti 1 + kk. V druhém nadzemním podlaží se nachází úplně nově vybudovaný největší byt o velikosti 3 + kk s velkou koupelnou včetně rohové vany. V této pravé polovině dvojdomu proběhla v roce 2013 až 2014 rekonstrukce: rozvody vnitřní IS, v domě byl osazen nový plynový kotel, který zajišťuje i ohřev teplé užitkové vody. Uliční fasáda byla osazena novými plastovými okny a v patře byla usazena střešní okna. Schodiště je v domě betonové, v domě byly provedeny nové štuky a omítky. Střecha domu je sedlová s plechovou krytinou. Celkový pozemek této půlky rodinného domu činí 753 m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Levá půlka rodinného domu je v původním stavu. V suterénu je příprava na bytovou jednotku. V prvním nadzemním podlaží se nachází také 3 malometrážní byty o velikosti jedna + kk. V podkroví je malý byt také o velikosti jedna + kk, ale nachází se zde půda, na které lze nově vybudovat taktéž bytovou jednotku. Celkový pozemek včetně zastavěné plochy levé půlky činí 341 m2. Jedná se o velmi žádanou a preferovanou lokalitu s výbornou dostupností do Prahy. Veškerá občanská vybavenost v místě. Dům se prodává jako celek. Hypoteční úvěr Vám rádi zdarma vyřídíme. Pro více informací volejte. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Kačice
Rodinný dům v k.ú. Kačice, ale nachází se v Unhošti. Nabízíme prodej rodinného domu, dřevostavby v Unhošti, ale katastrálním územím Kačice o velikosti 2+1 (3+kk) s obytnou plochou cca 60m2 s celkovým pozemek 261 m2. Dům prošel celkovou vnitřní rekonstrukcí a to - podlahy, rozvody vody, odpadů, el., nové topení lokální na krbové kamna (možnost vyřešit topení na el. kotel), obložení stěn, nová koupelna a kuchyňská linka, atd. Dům je napojen na vlastní studnu (společná se sousedem - vody dostatek) a septik. Rodinný dům mám půdu a je částečně podsklepen. K domu patří zahrada s posezením. V místě je veškerá občanská vybavenost včetně přímého spoje do Prahy - PID.  Cena 1.590.000,- včetně poplatků RK. Energetický štítek: G.
Kladno
Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v klidné části města, Kladno - Švermov, ul. Jar. Seiferta o velikosti 4+1 s jídelnou, 2xkoupelna. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - nové rozvody el., vody i odpadu, plastová okna, zatepleno, koupelny, kuchyňská linka, atd. Dům je velmi dobře dispozičně vyřešen v přízemí: obývací pokoj, koupelna s vanou, kuchyňská linka + jídelní kout se vstupem s francouzským oknem na zastřešenou pergolu s bazénem. V 1NP ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná. Veškerá občanská vybavenost  místě, výborné spojení do Prahy. Cena 3.830.400,-, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Prodej dvougeneračního rodinného domu, Kladno - Švermov s celkovým pozemek 272m2 s vjezdem do dvora. Rodinný dům je rozdělen na 2 bytové jednotky se samostatnými vchody. V přízemí rodinného domu se nachází bytová jednotka o velikosti 1+1 cca 45m2 s vlastní koupelnou i WC. Druhá bytová jednotka se nachází v 1NP a to o velikosti 2+1 cca 80m2 také s vlastní koupenou a WC. Každý byt mám vlastní plynový kotel. Dům je po rekonstrukci. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Energetická náročnost budovy: Třída F - velmi nehospodárná. Cena 2.870.000,-, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v žádané lokalitě, Kladno – Habešovna s celkovým pozemkem 632m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Rodinný dům je k rekonstrukci. Dům je velmi dobře dispozičně vyřešen. V přízemí jsou 3+1 a v podkroví jsou připraveny další 2 místnosti + možnost půdní vestavby. Plyn je v domě (wavky), městská voda, kanalizace. Cena 4.500.000,- za nemovitost, k jednání.
Kladno
Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům v klidné a velmi preferované lokalitě, Kladno – Kročehlavy (horní část) s celkovým pozemkem 592m2 s vjezdem do dvora. Dům slouží jako 2generační bydlení a je dispozičně řešen jako. V suterénu (sklep) je vybudována velká koupena, WC a 1pokoj + další pokoj slouží jako skladiště – možnost kuchyňské linky. V přízemí rodinného domu je bytová jednotka o velikosti 2+1, také s vlastní koupelnou a WC a v prvním podlaží je další bytová jednotka 1+1 také s vlastní koupelnou a WC. Rodinný dům je po rekonstrukci vnitřní rekonstrukci – voda, odpady, el., koupelny, kuchyňská linka, atd. Z venku se dům zateplil a je nová střecha. Topení je plynové ústřední – měď, městská voda, kanalizace. Jedná se o krásné bydlení s výbornou dostupností do centra města Kladna. Veškerá občanská vybavenost v místě. Výborné spojení do Prahy. Cena 7.300.000,-, dohoda možná, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.
Kladno
Prodej RD v žádané lokalitě, Kladno - Kročehlavy. Nabízíme k prodeji řadový částečně podsklepený rodinný dům s terasou v žádané a klidné lokalitě, Kladno - Kročehlavy, (Výhybka) o dispozici 4+kk s garáží a vjezdem do dvora s celkovým pozemkem 575m2. Rodinný dům je po lehkých úpravách: nový plynový kotel, nové radiátory, plastová okna. Dům je jinak ve velmi dobrém technickém stavu s možností se ihned nastěhovat. Veškeré inženýrské sítě jsou napojeny - el., voda, kanalizace i plyn. Pozemek je oplocený novým plotem včetně elektrické brány. Na pozemku se nachází prostorná garáž pro 2 - 3, samostatný zděný zahradní domek či dílna. Zahrada je udržovaná se vzrostlými stromy. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Jedná se o klidnou a velmi žádanou lokalitu, vhodné pro rodinu s dětmi. Cena 6.099.000,-je včetně poplatků realitní kanceláře, hypoteční úvěr Vám rádi zdarma vyřídíme. Zatím nedodána energetická náročnost budovy proto Třída G - Mimořádně nehospodárná..
Kladno
Rodinný dům po rekonstrukci, Kladno - Výhybka. Nabízíme k prodeji podsklepený řadový rodinný dům po celkové rekonstrukci v žádané lokalitě, Kladno - Kročehlavy, ul. Josefa Čapka (Výhybka) s celkovým pozemkem 317m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Rodinný dům prošel celkovou rekonstrukcí - nová el., voda i odpady v plastu, nové veškeré rozvody, nová plynová přípojka, štuky, podlahy, kuchyňská linka, koupelna, plastová okna, atd. Dům je dispozičně řešen: v přízemí rodinného domu se nachází centrální chodba ze které se jde do obývacího pokoje a také to kuchyně, WC a vstup do sklepa. V 1NP: jsou dvě ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, šatna. Dále k dispozice je prostorná půda, kterou lze využít jako odkládací prostor. Topení je ústřední plynové, městská voda i kanalizace. Dvůr je nově vydlážděný a zasazená nová tráva. Další informace v realitní kanceláři. V místě veškerá občanská vybavenost, výborné spojení do Prahy. Energetický štítek zatím nebyl dodán, proto uvádíme nejhorší náročnost budovy, při dodání bude upraveno. Cena 5.790.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře, hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetická náročnost budovy:Třída G - Mimořádně nehospodárná.
KladnoProdej domu, Kladno - Švermov. Nabízíme k prodeji rodinný dům ve starší zástavbě rodinných domů, Kladno - Švermov - část Hnidousy s celkovým pozemkem 650m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům je dispozičně řešen jako 7+1 a to: v přízemí - vstupní chodba, koupelna s rohovou vanou, technická místnost, kuchyň (kuchyňská linka není v ceně), obývací pokoj a ložnice. V 1NP. jsou další tři pokoje + jeden menší, využitelný např. jako šatna. Dům prošel rekonstrukcí. Topení je řešeno plynovým kotlem, městská voda, kanalizace. K domu náleží zahrada o rozloze cca 350m2, na které je bazén. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Cena 4.900.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetický štítek zatím nedodán, proto uvádíme třídu - G.
LibušínProdej novostavby, Libušín u Kladna. Nabízíme k prodeji cihlovou, nízkoenergetickou, samostatně stojící, celo-podsklepenou novostavbu (kolaudace v roce 2016) v Libušíně u Kladna s celkovým pozemkem 878m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem na pozemek o obytné ploše 209m2 + sklep s garáží. Dům je dispozičně řešen jako 6+1, ale v 2.NP je připravená místnost s odpady a vodou - příprava na kuchyňskou linku - možnost tedy 2 generačního bydlení v 1.NP 2+1 a v 2.NP 3+1. Nemovitost je dispozičně řešena: v suterénu se nachází garáž pro 1 - 2 auta, technická místnost + dílna. V 1.NP je vstupní hala, koupelna s vanou a zvlášť WC, ložnice a kuchyňská linka propojena s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu a na zahradu. V 2.NP je koupelna se sprchovým koutem, 1xložnice a další 3 místnosti, které nemají položenou podlahovou krytinu. Jedna právě z místností má připravené odpady, pokud by někdo měl zájem o dvougenerační bydlení. Podlahy - betonové - dlažba, vinil, pl. podlahy. Topení je řešeno nízkoenergetickým kotlem na dřevo-plyn se zásobníkem na vodu, teplá voda - el. bojler. Voda je městská, odpady - septik. Plyn - cca 5m od domu. El. vrata od vrat + garáž. Bezdrátové zabezpečovací zařízení. Velmi nízké měsíčná náklady cca 3.500,-/měsíc. k domu náleží udržovaná zahrada se zahradním domkem na sekačku, zahradní nábytek atd. Veškerá občanská vybavenost v místě, dobrá dostupnost do Prahy. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Cena 7.300.000,- + provize pro RK. Energetická náročnost budovy: Třída B - Velmi úsporná.