Kladno a okolí
Kladno
Prodej samostatně stojícího RD po rek., Lány. Nabízíme k prodeji samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům v klidné a žádané lokalitě v obci Lány s celkovým pozemkem 664m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk a prošel částečnou rekonstrukcí - částečně vyměněná plastová okna, voda i odpady v plastu, nová koupelna, nová kuchyňská linka, částečně nová el. Podlahy dlažba a koberce. Topení je řešeno s krb. kamny s výměníkem a nebo el. kotel, plyn na hraně pozemku, městská voda, kanalizace. Na pozemku se nachází prostorná garáž + kůlna. Jedná se o klidnou lokalitu v zástavbě starších rodinných domů. Vhodné pro rodinu s dětmi, veškerá občanská vybavenost v místě, dobré spojení do Prahy. Cena 4.990.000,- včetně poplatků RD, dohoda jistá. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Kladno
Prodej rodinného domu, Kladno - Bresson. Nabízíme samostatně stojící rodinný dům se dvěma čísly popisnými v žádané lokalitě, Kladno – Rozdělov ( Bresson), ulice Ant. Škváry. Obě půlky rodinného domu mají samostatný vjezd. Rodinný dům je rozdělen na pravou a levou půlku. Pravá půlka rodinného domu je téměř po celkové vnitřní rekonstrukci a jsou zde 4 bytové jednotky. V suterénu se nachází bytová jednotka o velikosti 2+ 1, v prvním nadzemním podlaží jsou 3 malometrážní byty o velikosti 1 + kk. V druhém nadzemním podlaží se nachází úplně nově vybudovaný největší byt o velikosti 3 + kk s velkou koupelnou včetně rohové vany. V této pravé polovině dvojdomu proběhla v roce 2013 až 2014 rekonstrukce: rozvody vnitřní IS, v domě byl osazen nový plynový kotel, který zajišťuje i ohřev teplé užitkové vody. Uliční fasáda byla osazena novými plastovými okny a v patře byla usazena střešní okna. Schodiště je v domě betonové, v domě byly provedeny nové štuky a omítky. Střecha domu je sedlová s plechovou krytinou. Celkový pozemek této půlky rodinného domu činí 753 m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Levá půlka rodinného domu je v původním stavu. V suterénu je příprava na bytovou jednotku. V prvním nadzemním podlaží se nachází také 3 malometrážní byty o velikosti jedna + kk. V podkroví je malý byt také o velikosti jedna + kk, ale nachází se zde půda, na které lze nově vybudovat taktéž bytovou jednotku. Celkový pozemek včetně zastavěné plochy levé půlky činí 341 m2. Jedná se o velmi žádanou a preferovanou lokalitu s výbornou dostupností do Prahy. Veškerá občanská vybavenost v místě. Dům se prodává jako celek. Hypoteční úvěr Vám rádi zdarma vyřídíme. Pro více informací volejte. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Kačice
Rodinný dům v k.ú. Kačice, ale nachází se v Unhošti. Nabízíme prodej rodinného domu, dřevostavby v Unhošti, ale katastrálním územím Kačice o velikosti 2+1 (3+kk) s obytnou plochou cca 60m2 s celkovým pozemek 261 m2. Dům prošel celkovou vnitřní rekonstrukcí a to - podlahy, rozvody vody, odpadů, el., nové topení lokální na krbové kamna (možnost vyřešit topení na el. kotel), obložení stěn, nová koupelna a kuchyňská linka, atd. Dům je napojen na vlastní studnu (společná se sousedem - vody dostatek) a septik. Rodinný dům mám půdu a je částečně podsklepen. K domu patří zahrada s posezením. V místě je veškerá občanská vybavenost včetně přímého spoje do Prahy - PID.  Cena 1.590.000,- včetně poplatků RK. Energetický štítek: G.
Kladno
Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v klidné části města, Kladno - Švermov, ul. Jar. Seiferta o velikosti 4+1 s jídelnou, 2xkoupelna. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - nové rozvody el., vody i odpadu, plastová okna, zatepleno, koupelny, kuchyňská linka, atd. Dům je velmi dobře dispozičně vyřešen v přízemí: obývací pokoj, koupelna s vanou, kuchyňská linka + jídelní kout se vstupem s francouzským oknem na zastřešenou pergolu s bazénem. V 1NP ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná. Veškerá občanská vybavenost  místě, výborné spojení do Prahy. Cena 3.830.400,-, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Prodej dvougeneračního rodinného domu, Kladno - Švermov s celkovým pozemek 272m2 s vjezdem do dvora. Rodinný dům je rozdělen na 2 bytové jednotky se samostatnými vchody. V přízemí rodinného domu se nachází bytová jednotka o velikosti 1+1 cca 45m2 s vlastní koupelnou i WC. Druhá bytová jednotka se nachází v 1NP a to o velikosti 2+1 cca 80m2 také s vlastní koupenou a WC. Každý byt mám vlastní plynový kotel. Dům je po rekonstrukci. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Energetická náročnost budovy: Třída F - velmi nehospodárná. Cena 2.870.000,-, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v žádané lokalitě, Kladno – Habešovna s celkovým pozemkem 632m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Rodinný dům je k rekonstrukci. Dům je velmi dobře dispozičně vyřešen. V přízemí jsou 3+1 a v podkroví jsou připraveny další 2 místnosti + možnost půdní vestavby. Plyn je v domě (wavky), městská voda, kanalizace. Cena 4.500.000,- za nemovitost, k jednání.
Kladno
Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům v klidné a velmi preferované lokalitě, Kladno – Kročehlavy (horní část) s celkovým pozemkem 592m2 s vjezdem do dvora. Dům slouží jako 2generační bydlení a je dispozičně řešen jako. V suterénu (sklep) je vybudována velká koupena, WC a 1pokoj + další pokoj slouží jako skladiště – možnost kuchyňské linky. V přízemí rodinného domu je bytová jednotka o velikosti 2+1, také s vlastní koupelnou a WC a v prvním podlaží je další bytová jednotka 1+1 také s vlastní koupelnou a WC. Rodinný dům je po rekonstrukci vnitřní rekonstrukci – voda, odpady, el., koupelny, kuchyňská linka, atd. Z venku se dům zateplil a je nová střecha. Topení je plynové ústřední – měď, městská voda, kanalizace. Jedná se o krásné bydlení s výbornou dostupností do centra města Kladna. Veškerá občanská vybavenost v místě. Výborné spojení do Prahy. Cena 7.300.000,-, dohoda možná, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.
Kladno
Prodej samostatně stojícího RD, Kladno - Centrum. Nabízíme k prodeji rodinný dům, Kladno v části Tuchoraz se 3 bytovými jednotkami. Dispozice domu: v přízemí je bytová jednotka s vlastním vchodem do bytu o velikosti 3+kk cca 80m2. V patře jsou 2 bytové jednotky každá o velikosti 1+kk cca 25m2. Před cca 10 lety se zrekonstruovala půda na půdní vestavbu s byty a celou dobu se pronajímají. Každá bytová jednotka má vlastní el. kotel - není plyn, městská voda, nová kanalizace. Každá bytová jednotka má vlastní měřiče vody a el. energie. Vhodné jako investice na pronájem. Dům se pronajímal a bude při prodeji vyklizen. Není zde vjezd na dvůr. Celkový pozemek včetně zastavěné plochy je 184 m2., na dvoře jsou chlévy, kůlny. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.  Cena 1.560.000,- včetně poplatků realitní kanceláře.
Kladno
Prodej rodinného domu, žádaná lokalita, Kladno - Rozdělov. Dovolujeme si nabídnout k prodeji rodinný dům, který je rozdělen na 2 části. Jedná se tedy o levou půlku rodinného domu v původním stavu (každá část má vlastní číslo popisné), Kladno - Bresson, ul. Ant. Škváry s celkovým pozemkem 341m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Rodinný dům je momentálně rozdělen na 4 bytové jednotky o velikosti 1+kk cca 20m2 a pronajímají se. Možnost dále rozšíření na další bytovou jednotku. Topení je ústřední na plynový kotel, městská voda, kanalizace. Nemovitost lze upravit dle vlastních představ, popřípadě zanechat a pronajímat. Jedná se o velmi žádané a lukrativní místo, výborné spojení do Prahy. Veškerá občanská vybavenost v místě. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Cena 4.200.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.