Kladno a okolí

Kladno
Prodej rodinného domu, Kladno - Bresson. Nabízíme samostatně stojící rodinný dům se dvěma čísly popisnými v žádané lokalitě, Kladno – Rozdělov ( Bresson), ulice Ant. Škváry. Obě půlky rodinného domu mají samostatný vjezd. Rodinný dům je rozdělen na pravou a levou půlku. Pravá půlka rodinného domu je téměř po celkové vnitřní rekonstrukci a jsou zde 4 bytové jednotky. V suterénu se nachází bytová jednotka o velikosti 2+ 1, v prvním nadzemním podlaží jsou 3 malometrážní byty o velikosti 1 + kk. V druhém nadzemním podlaží se nachází úplně nově vybudovaný největší byt o velikosti 3 + kk s velkou koupelnou včetně rohové vany. V této pravé polovině dvojdomu proběhla v roce 2013 až 2014 rekonstrukce: rozvody vnitřní IS, v domě byl osazen nový plynový kotel, který zajišťuje i ohřev teplé užitkové vody. Uliční fasáda byla osazena novými plastovými okny a v patře byla usazena střešní okna. Schodiště je v domě betonové, v domě byly provedeny nové štuky a omítky. Střecha domu je sedlová s plechovou krytinou. Celkový pozemek této půlky rodinného domu činí 753 m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Levá půlka rodinného domu je v původním stavu. V suterénu je příprava na bytovou jednotku. V prvním nadzemním podlaží se nachází také 3 malometrážní byty o velikosti jedna + kk. V podkroví je malý byt také o velikosti jedna + kk, ale nachází se zde půda, na které lze nově vybudovat taktéž bytovou jednotku. Celkový pozemek včetně zastavěné plochy levé půlky činí 341 m2. Jedná se o velmi žádanou a preferovanou lokalitu s výbornou dostupností do Prahy. Veškerá občanská vybavenost v místě. Dům se prodává jako celek. Hypoteční úvěr Vám rádi zdarma vyřídíme. Pro více informací volejte. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Kačice
Rodinný dům v k.ú. Kačice, ale nachází se v Unhošti. Nabízíme prodej rodinného domu, dřevostavby v Unhošti, ale katastrálním územím Kačice o velikosti 2+1 (3+kk) s obytnou plochou cca 60m2 s celkovým pozemek 261 m2. Dům prošel celkovou vnitřní rekonstrukcí a to - podlahy, rozvody vody, odpadů, el., nové topení lokální na krbové kamna (možnost vyřešit topení na el. kotel), obložení stěn, nová koupelna a kuchyňská linka, atd. Dům je napojen na vlastní studnu (společná se sousedem - vody dostatek) a septik. Rodinný dům mám půdu a je částečně podsklepen. K domu patří zahrada s posezením. V místě je veškerá občanská vybavenost včetně přímého spoje do Prahy - PID.  Cena 1.590.000,- včetně poplatků RK. Energetický štítek: G.
Kladno
Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v klidné části města, Kladno - Švermov, ul. Jar. Seiferta o velikosti 4+1 s jídelnou, 2xkoupelna. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - nové rozvody el., vody i odpadu, plastová okna, zatepleno, koupelny, kuchyňská linka, atd. Dům je velmi dobře dispozičně vyřešen v přízemí: obývací pokoj, koupelna s vanou, kuchyňská linka + jídelní kout se vstupem s francouzským oknem na zastřešenou pergolu s bazénem. V 1NP ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná. Veškerá občanská vybavenost  místě, výborné spojení do Prahy. Cena 3.830.400,-, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Prodej dvougeneračního rodinného domu, Kladno - Švermov s celkovým pozemek 272m2 s vjezdem do dvora. Rodinný dům je rozdělen na 2 bytové jednotky se samostatnými vchody. V přízemí rodinného domu se nachází bytová jednotka o velikosti 1+1 cca 45m2 s vlastní koupelnou i WC. Druhá bytová jednotka se nachází v 1NP a to o velikosti 2+1 cca 80m2 také s vlastní koupenou a WC. Každý byt mám vlastní plynový kotel. Dům je po rekonstrukci. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Energetická náročnost budovy: Třída F - velmi nehospodárná. Cena 2.870.000,-, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v žádané lokalitě, Kladno – Habešovna s celkovým pozemkem 632m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Rodinný dům je k rekonstrukci. Dům je velmi dobře dispozičně vyřešen. V přízemí jsou 3+1 a v podkroví jsou připraveny další 2 místnosti + možnost půdní vestavby. Plyn je v domě (wavky), městská voda, kanalizace. Cena 4.500.000,- za nemovitost, k jednání.
Kladno
Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům v klidné a velmi preferované lokalitě, Kladno – Kročehlavy (horní část) s celkovým pozemkem 592m2 s vjezdem do dvora. Dům slouží jako 2generační bydlení a je dispozičně řešen jako. V suterénu (sklep) je vybudována velká koupena, WC a 1pokoj + další pokoj slouží jako skladiště – možnost kuchyňské linky. V přízemí rodinného domu je bytová jednotka o velikosti 2+1, také s vlastní koupelnou a WC a v prvním podlaží je další bytová jednotka 1+1 také s vlastní koupelnou a WC. Rodinný dům je po rekonstrukci vnitřní rekonstrukci – voda, odpady, el., koupelny, kuchyňská linka, atd. Z venku se dům zateplil a je nová střecha. Topení je plynové ústřední – měď, městská voda, kanalizace. Jedná se o krásné bydlení s výbornou dostupností do centra města Kladna. Veškerá občanská vybavenost v místě. Výborné spojení do Prahy. Cena 7.300.000,-, dohoda možná, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.
Dolany
Prodej samostatně stojícího RD, Dolany u Kladna. Nabízíme krásný rodinný dům v klidné lokalitě, Dolany u Kladna. Dům je samostatně stojící v zahradě s celkovým pozemkem 2.142m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem na pozemek. Dům je velmi dobře dispozičně řešen a to: v přízemí rodinného domu se nachází prostorná hala, kuchyňská linka s jídelním koutem, obývací pokoj s krbem, koupelna (rohová vana), WC, technická místnost a zimní zahrada. V 1NP jsou 4 ložnice - jedna ložnice částečně přepažena na 2 menší pokoje, WC a malá koupelna se sprchovým koutem. Topení je ústřední na plyn + v obývacím pokoji krbová kamna, městská voda i studna, kanalizace. K nemovitosti dále přísluší prostorná samostatně stojící garáž. Vstupní brána včetně garážových vrat je na dálkové ovládání. Okolo domu je nádherná udržovaná, okrasná zahrada s venkovním posezením. Vhodné kdo mám rád soukromí a klid, doporučujeme prohlídku. Dům se nachází v okrajové, klidné části obce s výbornou dostupností Kladna i Prahy. Nájezd na dálnici D6 vzdálen 2 minut autem. Obec spadá pod Unhošť a je vzdálena cca 5km od Kladna a cca 20 km od Prahy. Cena 9.600.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Další informace po telefonu. Energetická náročnost budovy - D, méně úsporná. 
Velká Dobrá
Prodej rodinného domu, Velká Dobrá u Kladna. Nabízíme k prodeji starší, řadový, částečně podsklepený rodinný dům v žádané lokalitě, obec Velká Dobrá u Kladna s celkovým pozemkem 278m2 včetně zastavěné plochy s vjezdem do dvora. Dům je dispozičně řešen jako 3+1. V prvním nadzemním podlaží jsou 2 pokoje, kuchyňská linka, koupelna a WC. V druhém nadzemním podlaží se nachází pokoj a prostorná půda - po úpravách možnost půdní vestavby. Celý dům je vytápěn kotlem na elektřinu, městská voda, ale i studna. Dům je částečně napojen na městskou kanalizaci (koupelna a kuchyň) a na septik (WC). V domě proběhla pouze rekonstrukce koupelny, jinak je v původním stavu - technický stav odpovídá stáří budovy. Na pozemku je garáž a stavba bez čp./če, které nejsou zapsány v katastru nemovitostí. Jedná se o klidnou část obce ve starší zástavbě rodinných domů. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Cena 2.750.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Kamenné Žehrovice
Prodej rodinného domu, Kamenné Žehrovice. Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné obci Kamenné Žehrovice u Kladna s celkovým pozemkem 276m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům je dispozičně řešen jako 3+kk + technická místnost + půda, kde je možnost přistavět další obytné pokoje. Nemovitost prošla rekonstrukcí - el., voda i odpady v plastu, plastová okna, koupelna s vanou i sprchovým koutem, atd. Dům je částečně podsklepen a je potřeba se dopojit na kanalizaci. Topení je ústřední na plyn, městská voda. V ceně není kuchyňská linka. K domu náleží malá zahrádka a dílna, kůlna na odkládání zahradního nábytku, atd. Jedná se o preferovanou lokalitu s výborným spojením do Kladna, ale i do Prahy. Veškerá občanská vybavenost v místě. Cena 4.300.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
KladnoProdej rodinného domu po rek., Kladno - Rozdělov. Nabízíme k prodeji samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům po celkové rekonstrukci v žádané a klidné lokalitě, Kladno - Rozdělov, ul. Jana Vaita s vjezdem do dvora s celkovým pozemkem 505m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Rodinný dům prošel postupnou kompletní rekonstrukcí - voda, odpady, el., kuchyňská linka, koupelna, atd. Nemovitost je dispozičně řešena jako 5+1 s možností 2 generačního bydlení - do domu jsou 3 vchody - možnost rozdělit na samostatnou bytovou jednotku s vlastním vchodem. V 1.NP se nachází prostorný obývací pokoj, kuchyňská linka, ložnice, koupelna a v 2.NP jsou 3 ložnice a další koupelna s vanou. Topení je ústřední plynové + ve sklepě zůstal původní, ale funkční kotel na tuhá paliva, městská voda, kanalizace. Na zahradě je venkovní posezení. K domu náleží také garáž. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Energetický štítek nebyl dodán, proto uvádíme nejhorší třídu. V ceně 6.400.000,- není zahrnuta provize pro realitní kancelář, hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
KolečProdej rodinného domu v Kolči. Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Koleč (okr. Kladno) o velikosti 3+kk s terasou, garáží a se zahradou s celkovým pozemkem 540m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům má obytnou plochu cca 70m2 + terasa. Dům má euro okna, el. v mědi, jinak v původním ale velmi zachovalém stavu s možností se ihned nastěhovat bez dalších zásadních investic. Dům je celý podsklepený, kde se nacházejí dílny, kůlny a technická místnost s kotelnou. Topení je ústřední, plynový kotel, ale možnost také na el. a na tuhá paliva, v kotelně jsou 3 různé kotle, městská voda, kanalizace. K domu patří zahrada, která je hůře přístupná (možnost vchodu z ulice) o velikosti 364m2 s krásným výhledem do krajiny. V místě je veškerá občanská vybavenost v místě, Kladenské MHD i autobus do Prahy, škola, pošta, restaurace, atd. Nájezd na dálnici R7 10min. autem. Doporučujeme prohlídku. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná Cena 2.270.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře.
DřetoviceProdej RD na polosamotě, Dřetovice u Kladna. Nabízíme samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům na polosamotě v katastrální území Dřetovice (pošta Stehelčeves) s celkovým pozemkem 1.445m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 a provádí se postupná rekonstrukce - již nová el., voda i odpady v plastu, nové ústřední topení, částečně nová střecha, nová koupelna s vanou - již i příprava na sprchový kout, nová kuchyňská linka, částečná fasáda, atd. Topení je řešeno el. kotel, voda vlastní - studna 48m hluboká, odpady - septik. Na pozemku se nachází garáž s dílnou - možnost podnikatelských záměrů - dílna, autoservis, atd. Krásná udržovaná zahrada s venkovním posezením a altánkem. Veškerá občanská vybavenost v Brandýsku cca 2km. Cena 3.430.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.