Kladno a okolí

Prodej samostatně stojícího RD, Kladno. Nabízíme k prodeji samostatně stojící cihlový rodinný dům z let 1938-1939 v ul. J.V. Sládka, Kladno - Dubí s celkovým pozemkem 581m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům je dispozičně řešen jako 6+1, možnost předělání na 2x2+1. Dům je momentálně prázdný a sloužil jako ubytovna - možnost podnikatelských účelů a je v původním stavu resp. částečně plastová okna a nová el. v celém domě. Topení je řešeno centrálním plynovým kotlem, městská voda, kanalizace. Veškerá občanská vybavenost v místě, dobré spojení do Prahy. Cena 3.890.000,-je včetně provize pro realitní kancelář. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.


KladnoProdej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy. Nabízíme k prodeji částečně podsklepený, prázdný rodinný dům v žádané lokalitě, Kladno - Kročehlavy, ul. Šulcova s celkovým pozemek 306m2 včetně garáží s vjezdem do dvora. Dům má 4 místnosti a je určen a připraven k rekonstrukci dle vašich představ - nemovitost je vyklizena. Veškeré inženýrské sítě na pozemku. K nemovitosti náleží 3 garáže. Jedná se o klidnou lokalitu ve starší zástavbě rodinných domů, veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Cena 2.790.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře, při rychlém jednání dohoda možná.
Kladno
Prodej rodinného domu, Kladno - Bresson. Nabízíme samostatně stojící rodinný dům se dvěma čísly popisnými v žádané lokalitě, Kladno – Rozdělov ( Bresson), ulice Ant. Škváry. Obě půlky rodinného domu mají samostatný vjezd. Rodinný dům je rozdělen na pravou a levou půlku. Pravá půlka rodinného domu je téměř po celkové vnitřní rekonstrukci a jsou zde 4 bytové jednotky. V suterénu se nachází bytová jednotka o velikosti 2+ 1, v prvním nadzemním podlaží jsou 3 malometrážní byty o velikosti 1 + kk. V druhém nadzemním podlaží se nachází úplně nově vybudovaný největší byt o velikosti 3 + kk s velkou koupelnou včetně rohové vany. V této pravé polovině dvojdomu proběhla v roce 2013 až 2014 rekonstrukce: rozvody vnitřní IS, v domě byl osazen nový plynový kotel, který zajišťuje i ohřev teplé užitkové vody. Uliční fasáda byla osazena novými plastovými okny a v patře byla usazena střešní okna. Schodiště je v domě betonové, v domě byly provedeny nové štuky a omítky. Střecha domu je sedlová s plechovou krytinou. Celkový pozemek této půlky rodinného domu činí 753 m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Levá půlka rodinného domu je v původním stavu. V suterénu je příprava na bytovou jednotku. V prvním nadzemním podlaží se nachází také 3 malometrážní byty o velikosti jedna + kk. V podkroví je malý byt také o velikosti jedna + kk, ale nachází se zde půda, na které lze nově vybudovat taktéž bytovou jednotku. Celkový pozemek včetně zastavěné plochy levé půlky činí 341 m2. Jedná se o velmi žádanou a preferovanou lokalitu s výbornou dostupností do Prahy. Veškerá občanská vybavenost v místě. Dům se prodává jako celek. Hypoteční úvěr Vám rádi zdarma vyřídíme. Pro více informací volejte. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Kačice
Rodinný dům v k.ú. Kačice, ale nachází se v Unhošti. Nabízíme prodej rodinného domu, dřevostavby v Unhošti, ale katastrálním územím Kačice o velikosti 2+1 (3+kk) s obytnou plochou cca 60m2 s celkovým pozemek 261 m2. Dům prošel celkovou vnitřní rekonstrukcí a to - podlahy, rozvody vody, odpadů, el., nové topení lokální na krbové kamna (možnost vyřešit topení na el. kotel), obložení stěn, nová koupelna a kuchyňská linka, atd. Dům je napojen na vlastní studnu (společná se sousedem - vody dostatek) a septik. Rodinný dům mám půdu a je částečně podsklepen. K domu patří zahrada s posezením. V místě je veškerá občanská vybavenost včetně přímého spoje do Prahy - PID.  Cena 1.590.000,- včetně poplatků RK. Energetický štítek: G.
Kladno
Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v klidné části města, Kladno - Švermov, ul. Jar. Seiferta o velikosti 4+1 s jídelnou, 2xkoupelna. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - nové rozvody el., vody i odpadu, plastová okna, zatepleno, koupelny, kuchyňská linka, atd. Dům je velmi dobře dispozičně vyřešen v přízemí: obývací pokoj, koupelna s vanou, kuchyňská linka + jídelní kout se vstupem s francouzským oknem na zastřešenou pergolu s bazénem. V 1NP ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná. Veškerá občanská vybavenost  místě, výborné spojení do Prahy. Cena 3.830.400,-, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Prodej dvougeneračního rodinného domu, Kladno - Švermov s celkovým pozemek 272m2 s vjezdem do dvora. Rodinný dům je rozdělen na 2 bytové jednotky se samostatnými vchody. V přízemí rodinného domu se nachází bytová jednotka o velikosti 1+1 cca 45m2 s vlastní koupelnou i WC. Druhá bytová jednotka se nachází v 1NP a to o velikosti 2+1 cca 80m2 také s vlastní koupenou a WC. Každý byt mám vlastní plynový kotel. Dům je po rekonstrukci. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Energetická náročnost budovy: Třída F - velmi nehospodárná. Cena 2.870.000,-, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v žádané lokalitě, Kladno – Habešovna s celkovým pozemkem 632m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Rodinný dům je k rekonstrukci. Dům je velmi dobře dispozičně vyřešen. V přízemí jsou 3+1 a v podkroví jsou připraveny další 2 místnosti + možnost půdní vestavby. Plyn je v domě (wavky), městská voda, kanalizace. Cena 4.500.000,- za nemovitost, k jednání.
Kladno
Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům v klidné a velmi preferované lokalitě, Kladno – Kročehlavy (horní část) s celkovým pozemkem 592m2 s vjezdem do dvora. Dům slouží jako 2generační bydlení a je dispozičně řešen jako. V suterénu (sklep) je vybudována velká koupena, WC a 1pokoj + další pokoj slouží jako skladiště – možnost kuchyňské linky. V přízemí rodinného domu je bytová jednotka o velikosti 2+1, také s vlastní koupelnou a WC a v prvním podlaží je další bytová jednotka 1+1 také s vlastní koupelnou a WC. Rodinný dům je po rekonstrukci vnitřní rekonstrukci – voda, odpady, el., koupelny, kuchyňská linka, atd. Z venku se dům zateplil a je nová střecha. Topení je plynové ústřední – měď, městská voda, kanalizace. Jedná se o krásné bydlení s výbornou dostupností do centra města Kladna. Veškerá občanská vybavenost v místě. Výborné spojení do Prahy. Cena 7.300.000,-, dohoda možná, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.
Kladno
Prodej RD v žádané lokalitě, Kladno. Nabízíme k prodej vícegenerační rodinný dům v žádané a klidné lokalitě, Kladno - Bresson, ul. Ant. Šváry s celkovým pozemek 753m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům prošel rekonstrukcí - částečně nová el., voda i odpady v plastu, plastová okna, nová kuchyňská linka, koupelna, fasáda, atd. Dům je dispozičně řešen: v suterénu je jedna bytová jednotka 2+1 s vlastní koupelnou - původně se jednalo o místnosti ve slepě. V prvním patře jsou 3 ložnice a další koupelna s rohovou vanou a jedna malá koupelna se sprchovým koutem. V posledním patře - podkroví jsou další 4 pokoje - v jedné místnosti jsou odpady, možnost předělat na bytovou jednotku o velikosti 3+1. Topení je ústřední plynové, městská voda, kanalizace. V současné chvíli se dodělává zahrada, plot a venkovní terén. Jedná se o velmi lukrativní lokalitu s výbornou dostupností do Prahy. Veškerá občanská vybavenost v místě. Cena 7.500.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře.
Kladno
 
Pchery
Nabízíme k prodeji objekt občanské vybavenosti, který slouží jako prodejna v obci Pchery. Další podrobnosti a informace v RK. Cena 3.600.000,-
DřetoviceProdej RD na polosamotě, Dřetovice u Kladna. Nabízíme samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům na polosamotě v katastrální území Dřetovice (pošta Stehelčeves) s celkovým pozemkem 1.445m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 a provádí se postupná rekonstrukce - již nová el., voda i odpady v plastu, nové ústřední topení, částečně nová střecha, nová koupelna s vanou - již i příprava na sprchový kout, nová kuchyňská linka, částečná fasáda, atd. Topení je řešeno el. kotel, voda vlastní - studna 48m hluboká, odpady - septik. Na pozemku se nachází garáž s dílnou - možnost podnikatelských záměrů - dílna, autoservis, atd. Krásná udržovaná zahrada s venkovním posezením a altánkem. Veškerá občanská vybavenost v Brandýsku cca 2km. Cena 3.240.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.