Rodinné domy

Lány
Prodej samostatně stojícího RD po rek., Lány. Nabízíme k prodeji samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům v klidné a žádané lokalitě v obci Lány s celkovým pozemkem 664m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk a prošel částečnou rekonstrukcí - částečně vyměněná plastová okna, voda i odpady v plastu, nová koupelna, nová kuchyňská linka, částečně nová el. Podlahy dlažba a koberce. Topení je řešeno s krb. kamny s výměníkem a nebo el. kotel, plyn na hraně pozemku, městská voda, kanalizace. Na pozemku se nachází prostorná garáž + kůlna. Jedná se o klidnou lokalitu v zástavbě starších rodinných domů. Vhodné pro rodinu s dětmi, veškerá občanská vybavenost v místě, dobré spojení do Prahy. Cena 4.990.000,- včetně poplatků RD, dohoda jistá. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Horní Počernice
Nabízíme k prodeji krásný, samostatný, rohový RD (kolaudace 08/2012)  v klidné části Horních Počernic. Dům je dispozičně řešen jako 7+1+ garáž s dílnou. V přízemí se nachází - šatní skříň ve vstupu, prostorný obývací pokoj s krbem a rozvodem tep. vzduchu, kuchyň, jídelna, pracovna, koupelna s WC+ parní sprchový box, komora pod schody. Okna v přízemí předokenní rolety. V 1. patře 4 pokoje, koupelna s masážní dvoumístnou vanou+ sauna a WC, koupelna se sprchou+ WC, technická místnost. Topení je podlahové, centrální vysavač, půda na odkládání věcí. Rodinný dům má krásnou okrasnou zahradu s  bazénem  8x3,5x1,6 se zastřešením. Vrtaná studna s napojením do domu i na zahradu. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do centra. Jedná se o klidnou zónu rodinných domů, vhodné pro rodinu s dětmi. Cena 17.990.000,- za nemovitost.. Doporučujeme. 
Kublov
Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům s vjezdem na pozemek o celkové ploše 747m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Dům je dispozičně řešen: v přízemí rodinného domu je malá chodbička, koupelna se sprchových koutem a WC, kuchyňská linka a pokoj. V prvním patře jsou 2ložnince. Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva do ústředního topení, městská voda i kanalizace. Dům má opravovanou střechu a voda i odpady v plastu. Možnost se ihned nastěhovat. Na pozemku je malá dílnička (kůlna, dřevník) - možnost přestavět na garáž. Dále na krásné udržované zahradě je sklípek. Jedná se o krásné, klidné místo v nádherném prostředí chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, ve vzdálenosti 16km od Berouna a přibližně ve stejné vzdálenosti od Hořovic. V místě: mateřská škola, obchod, pošta. Cena 1.990.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Třída G - Mimořádně nehospodárná
Kladno
Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v klidné části města, Kladno - Švermov, ul. Jar. Seiferta o velikosti 4+1 s jídelnou, 2xkoupelna. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - nové rozvody el., vody i odpadu, plastová okna, zatepleno, koupelny, kuchyňská linka, atd. Dům je velmi dobře dispozičně vyřešen v přízemí: obývací pokoj, koupelna s vanou, kuchyňská linka + jídelní kout se vstupem s francouzským oknem na zastřešenou pergolu s bazénem. V 1NP ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná. Veškerá občanská vybavenost  místě, výborné spojení do Prahy. Cena 3.830.400,-, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům v klidné a velmi preferované lokalitě, Kladno – Kročehlavy (horní část) s celkovým pozemkem 592m2 s vjezdem do dvora. Dům slouží jako 2generační bydlení a je dispozičně řešen jako. V suterénu (sklep) je vybudována velká koupena, WC a 1pokoj + další pokoj slouží jako skladiště – možnost kuchyňské linky. V přízemí rodinného domu je bytová jednotka o velikosti 2+1, také s vlastní koupelnou a WC a v prvním podlaží je další bytová jednotka 1+1 také s vlastní koupelnou a WC. Rodinný dům je po rekonstrukci vnitřní rekonstrukci – voda, odpady, el., koupelny, kuchyňská linka, atd. Z venku se dům zateplil a je nová střecha. Topení je plynové ústřední – měď, městská voda, kanalizace. Jedná se o krásné bydlení s výbornou dostupností do centra města Kladna. Veškerá občanská vybavenost v místě. Výborné spojení do Prahy. Cena 7.300.000,-, dohoda možná, včetně poplatků realitní kanceláře. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.
Horní Počernice
Dovolujeme si vám nabídnout samostatně stojící rodinný dům s celkovým pozemkem 844m2 včetně zastavěné plochy (zastavěná plocha 150m2) a nádvoří v klidné části Horních Počernic v zástavbě rodinných domů. Dům je velmi dobře dispozičně řešen jako 6 +1(+ 4 šatny)+garáž s dílnou - v přízemí se nachází šatna u vstupních dveří, prostorný obývací pokoj s přípravou na krb a vstupem na zahradu, dále kuchyň (propojena s obývacím pokojem/jídelnou), pracovna, koupelna s WC a komora pod schody. V prvním patře je hlavní ložnice s šatnou a samostatnou koupelnou, tři pokoje (z toho dva s vlastní šatnou), koupelna s WC + hydromasážní vana (osvětlení + rádio ), technická místnost. Nad celým prvním patrem je prostorná půda. Topení v domě zajišťuje podlahové topení, alternativně pak krb s rozvodem teplého vzduchu do všech pokojů a na chodbu.  Celková obytná plocha (bez garáže a dílny) je 206 m2. Trojitá bezpečnostní skla v oknech, v přízemí předokenní rolety na DO. Příprava na vrtanou studnu s napojením do domu a na zahradu. Dům energeticky velice úsporný. Kolaudace 08/2017. Vhodné pro rodinu s dětmi, doporučuji prohlídku. Cena 13.490.000,- za nemovitost.
Zavidov
Prodej krásného rodinného domu po rekonstrukci. Nabízíme k prodeji samostatně stojící, cihlový rodinný dům po rekonstrukci s celkovým pozemkem 1.421m2 s vjezdem do dvora v malebné vesnici, obec Zavidov (okr. Rakovník). Dům je dispozičně řešen: v prvním nadzemním podlaží se nachází 2+1 s koupelnou (sprchový kout a zvlášť WC). Ve druhém nadzemním podlaží se také nachází bytová jednotka o velikosti 2+1 s koupelnou (vana) + WC. Dům prošel celkovou vnitřní rekonstrukcí - plastová okna, voda i odpady v plastu, el. - měď, topení je také nové v mědi, nové koupelny, atd. Střecha je opravená. Dům je celý podsklepený, kde se nachází další 3 obytné místnosti, které teď slouží jako dílna, prádelna, atd. Ve sklepě se také nachází automatický kotel na pelety, dřevo popř. uhlí. Obec nemá plyn. Ve sklepě je také vodárna ze studny, která je tažena až do domu, ale využívá se městská voda. Plánuje se kanalizace, ale zatím je septik. Na krásném rovinatém pozemku je celo-podsklepená garáž s další místností, kterou lze také využít k bydlení. Jedná se o krásné a klidné místo vhodné pro rodinu s dětmi. Přímé spojení do Rakovníka - vlakové nádraží v obci, dále je zde také školka, potraviny a moderní sportovní areál. Doporučujeme prohlídku. Cena info v realitní kanceláři. Energetická náročnost budovy:Třída G - Mimořádně nehospodárná. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme.
Kladno
Prodej rodinného domu, žádaná lokalita, Kladno - Rozdělov. Dovolujeme si nabídnout k prodeji rodinný dům, který je rozdělen na 2 části. Jedná se tedy o levou půlku rodinného domu v původním stavu (každá část má vlastní číslo popisné), Kladno - Bresson, ul. Ant. Škváry s celkovým pozemkem 341m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří s vjezdem do dvora. Rodinný dům je momentálně rozdělen na 4 bytové jednotky o velikosti 1+kk cca 20m2 a pronajímají se. Možnost dále rozšíření na další bytovou jednotku. Topení je ústřední na plynový kotel, městská voda, kanalizace. Nemovitost lze upravit dle vlastních představ, popřípadě zanechat a pronajímat. Jedná se o velmi žádané a lukrativní místo, výborné spojení do Prahy. Veškerá občanská vybavenost v místě. Hypoteční úvěr Vám rádi vyřídíme. Cena 4.200.000,- je včetně poplatků realitní kanceláře. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.
Kladno
Prodej samostatně stojícího RD, Kladno - Centrum. Nabízíme k prodeji rodinný dům, Kladno v části Tuchoraz se 3 bytovými jednotkami. Dispozice domu: v přízemí je bytová jednotka s vlastním vchodem do bytu o velikosti 3+kk cca 80m2. V patře jsou 2 bytové jednotky každá o velikosti 1+kk cca 25m2. Před cca 10 lety se zrekonstruovala půda na půdní vestavbu s byty a celou dobu se pronajímají. Každá bytová jednotka má vlastní el. kotel - není plyn, městská voda, nová kanalizace. Každá bytová jednotka má vlastní měřiče vody a el. energie. Vhodné jako investice na pronájem. Dům se pronajímal a bude při prodeji vyklizen. Není zde vjezd na dvůr. Celkový pozemek včetně zastavěné plochy je 184 m2., na dvoře jsou chlévy, kůlny. Veškerá občanská vybavenost v místě, výborné spojení do Prahy. Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná.  Cena 1.560.000,- včetně poplatků realitní kanceláře.