Pozemky
Lokalita
Ulice
Foto
Popis
Nučice


Foto

Nabízíme k prodeji pozemek na RD, Praha - Západ. Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 2.063m2 v klidné a žádané lokalitě, Praha - západ, obec Nučice u Rudné. Jedná se o pozemek , který dle územního plánu je určen pro výstavbu rodinného domu vesnického charakteru. Jedná se o místo poblíž zástavby rodinných domů. Na pozemku se nachází vlastní studna a veškeré inženýrské sítě, jsou u pozemku. Veškerá občanská vybavenost v místě. Výborné spojení do Prahy.  Cena 2.500Kč/m2 + provize RK.
Stehelčeves


Foto

Pozemek na stavbu RD, Stehelčeves. Nabízíme k prodeji pozemek určen na stavbu rodinného domu v nové a klidné lokalitě v obci Stehelčeves. Jedná se o rohový stavební pozemek o výměře 1.036m2. Na pozemku zavedena elektrika, voda, plyn, kanalizace. V obci je veškerá občanská vybavenost. Dobrý spojení do Prahy.  Cena 2.960.000,- + provize pro RK.
Kladno


Foto

Prodej pozemku na Kladně o velikosti 6.086m2 Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 6.068m2. Pozemek se prodává jako celek. Voda vede podél pozemku. Jedná se o pozemek, který je veden jako SM – PLOCHY SMÍŠENÉ OBYTNÉ – MĚSTSKÉ. Přípustné využití: [1] stavby pro trvalé bydlení, [2] stavby a zařízení nerušící veřejné a rozsahem malé komerční občanské vybavenosti do 2000 m2 provozní plochy u novostaveb a změn využití stávajících objektů, neurčují-li specifické podmínky využití plochy jinak [3] stavby bezprostředně související a podmiňující bydlení, a stavby a zařízení, které mohou být dle ustanovení stavebního zákona umístěny na pozemcích rodinných a bytových domů, [4] stavby pro vzdělávání a výchovu, sociální služby a péči o rodinu, zdravotní služby, kulturu, veřejnou správu, tělovýchovná a sportovní zařízení a ochranu obyvatelstva, [5] služby a provozovny slučitelné s bydlením, které svým provozováním a technickým zařízením nenaruší užívání pozemků, staveb a zařízení za hranicí pozemku a nesníží kvalitu prostředí souvisejícího území (zejména hygienickými limity a dopravní zátěží), [6] stavby související technické a dopravní infrastruktury (např. vedení a stavby technické infrastruktury, místní komunikace pro stavby hlavního a přípustného využití, chodníky, apod.), [7] zeleň, doplňující uliční prostor, [8] veřejná prostranství, [9] stavby pro civilní ochranu. Cena 890Kč/m2 včetně provize RK.
Brandýsek

FotoNabízíme k prodeji pozemek v Brandýsku u Kladna o velikosti 650m2 momentálně vedený jako zahrada, podle plánování obce lze pozemek využít i na stavbu rodinného domu. IS: na pozemku na hraně pozemku – el., voda, plyn. Kanalizace se plánuje. Jedná se o starší zástavbu, ne satelitní městečko. Veškerá občanská vybavenost v místě. Cena 620.000,-
Kostelec nad Černými lesy


Prodej pole, Praha - Východ. Nabízíme k prodeji pole v okr. Praha - Východ, katastrální území Kostelec nad Černými lesy. Jedná se o 3 pozemky o celkové rozloze 12.362m2. Další informace v realitní kanceláři. Cena 30Kč/m2 včetně poplatků RK.
Tuchlovice


Nabízíme k prodeji pozemky na stavbu rodinných domů v nové lokalitě v obci Tuchlovice - Slovanka o výměře 452 - 757m2 s krásným výhledem na Lány. Součástí pozemků budou následující inženýrské sítě - voda, kanalizace, elektřina. Plyn – není. Příjezdová komunikace bude obousměrná s asfaltovým povrchem, chodníkem a veřejným osvětlením. IS budou dokončeny jaro - léto roku 2016. Stavební povolení na výstavbu RD je možné vyřizovat v souběhu s výstavbou inženýrských sítí. Obec má velmi dobrou dopravní dostupnost. Pozemky poskytují příjemné klidné bydlení, v okolí krásná příroda – lesy, rybník. Nájezd na R6 je 2km, Praha 25km, Kladno 10km, velká četnost přímých spojů do Prahy, Kladna. V obci je veškerá občanská vybavenost v místě, včetně plavecké bazénu. Cena na 1.890,-Kč/m2 a dále od 1.5.2016 dle platnosti nového zákona bude daň z nabytí nemovité věci ve výši 4% hradit kupující. Z výše uvedených důvodů je nyní nejvhodnější doba ke koupi pozemku.
Libovice

FotoProdej pozemku v obci Libovice u Slaného o velikosti 4.201m2 s možností rozdělení na více parcel na stavbu rodinných domů. Inženýrské sítě: kanalizace cca 50m2, el. na pozemku a voda cca 100m, plyn obec nemá. Jedná se o krásné místo na okraji obce. Škola, pošta v obci Tuřany – 1km, jinak veškerá občanská vybavenost ve Slaném cca 5km. Dobré spojení do Prahy. Cena 415Kč/m2 včetně poplatků realitní kanceláře